
Кутова шліфмашина Felso Gl1250, 125мм
1 415 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Gl1250
Кутова шліфувальна машина 125мм GL1250 Felső призначена для різання, шліфування та інших видів обробки різних поверхонь. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і в майстерні. Для даної моделі підходить круг діаметром 125 мм, що дозволяє робити неглибокий різ куточків, труб, плитки та інших матеріалів. Даний розмір є найбільш поширеним і підходить для виконання переважної більшості завдань. Кутова шліфувальна машина має досить високу потужність - 1250 Вт і розвиває швидкість обертання до 11 000 об. /хв. Малогабаритна конструкція має невелику вагу, що дозволяє без проблем його транспортувати, зберігати і проводити роботи в маленьких приміщеннях і навіть на висоті.
Характеристики:
- Тип - кутова (болгарка)
- Споживана потужність – 1250 Вт
- Максимальна кількість обертів – 11000 об/хв
- Максимальний діаметр диска – 125 мм
- Живлення мережі - 220 В, 50 Гц
- Довжина кабелю – 3 м
- Гарантійний термін – 3 роки
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 415 ₴








