
Кутова шліфмашина Felso GL2800E, 230мм
4 027 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Gl2800E
Кутова шліфувальна машина 230мм GL2800EFelső призначена для різання, шліфування та інших видів обробки різних поверхонь. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і в майстерні. Для даної моделі підходить круг діаметром 230 мм, що дозволяє робити неглибокий різ куточків, труб, плитки та інших матеріалів. Даний розмір є найбільш поширеним і підходить для виконання переважної більшості завдань. Кутова шліфувальна машина має досить високу потужність - 2800 Вт, розвиває швидкість обертання до 6 500 об. /хв. Малогабаритна конструкція має невелику вагу, що дозволяє без проблем його транспортувати, зберігати і проводити роботи в маленьких приміщеннях і навіть на висоті.
Характеристики:
- Тип - кутова (болгарка)
- Споживана потужність – 2800 Вт
- Максимальна кількість обертів – 6500 об/хв
- Регулятор обертів - є
- Максимальний діаметр диска – 230 мм
- Живлення мережі - 220 В, 50 Гц
- Довжина кабелю – 4 м
- Гарантійний термін – 3 роки
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 4 027 ₴







