
Лобзик електричний Felső JS1100, 1100 Вт
2 011 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JS1100
Лобзик електричний JS1100 Felső - інструмент побутового класу, призначений для розпилювання різних матеріалів з дерева, металу, кераміки та пластику (залежить від виду змінного ріжучого елемента). Електролобзик дозволяє це робити швидко та якісно за попередньою розміткою. Відрізняється простотою та надійністю в експлуатації. Конструкція лобзика дозволяє працювати однією рукою. Можливе різання під нахилом до 45 градусів. Робочий елемент електролобзика - мініатюрна пилка довжиною 110 мм, яка здійснює зворотно-поступальні рухи по вертикалі, частотою до 3000 коливань за хв. Двигун має потужність 1100 Вт, чого достатньо для встановлення пилок з різним кроком зубів. Повітряне охолодження виключає перегрів обмоток та попадання тирси на ротор та статор. На бічній грані виробу знаходиться перемикач маятникового ходу, який полегшить врізання витратного матеріалу в заготовку і полегшить викид відходів.
Характеристики:
- Потужність - 1100 Вт
- Напруга мережі живлення - 220 В
- Частота струму – 50 Гц
- Частота ходів пильного полотна – 0-3000 ходів/хв.
- Глибина пропилу – 110 мм
- Найбільший кут нахилу при похилому різі – 45 градусів
- Гарантійний термін – 3 роки
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Довжина ходу пилки | 30 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 011 ₴









