
Перфоратор бочковий Felső BH2000, 2000 Вт, 800об/хв
3 925 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BH2000
Перфоратор бочковий Felső BH2000
Бочковий перфоратор BH2000 Felső, завдяки високій потужності, здатний виконувати складні завдання протягом тривалого часу. Він добре впорається з демонтажем стін, руйнуванням бетону, створенням отворів великого діаметру.
Перфоратор «бочкового» типу обладнаний потужним і спритним двигуном 2000 Вт з великою силою удару 7,5 Дж. Швидкість ударів регулюється в діапазоні 0-800 уд/хв. Компактні розміри, відмінні функціональні можливості і висока надійність конструкції дозволяють ефективно використовувати цю модель для свердління з ударом і довбання. Перфоратор відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці, а також оснащений системою гасіння вібрацій. Прорезинена ергономічна рукоятка може повертатися на 360 ° для зручності в роботі.
Характеристики:
- Клас інструменту: професійний
- Живлення: мережа
- Енергія удару: 7,5 Дж
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість обертів: 0-800 об/хв
- Гарантійний термін – 3 роки
- Довжина кабелю: 4 м
- Діаметр свердління: 36 мм
- Напруга: 220 В;
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна сила удару | 7.5 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 36 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 3 925 ₴









