
Дисково-стрічкове точило Felso GGM-900, 900 Вт, 150мм
2 848 ₴
- Готово до відправки
- Код: GGM-900
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дисково-стрічкове точило Felso GGM-900, 900 Вт, 150мм - точильний верстат для заточування різних інструментів. Верстат оснащений двома дисками, що обертаються на високих оборотах.
Точильний верстат оснащений потужним двигуном потужністю 900 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2800 оборотів в хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 15 см. Для грубої заточки використовується диск з великими зернами. Точну шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска.
За бажанням на інструмент можна встановити відкидну захист із пластику, яка значно підвищує безпеку при роботі: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора.
Переваги:
- Гумові присоски на підошві.
- Низький рівень вібрації і шуму.
- Висока потужність асинхронного двигуна.
- Міцні захисні кожухи.
- Диски з різною зернистістю.
- Висока якість збірки.
Характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 900 Вт
- Діаметр диска: 150мм
- Кількість оборотів: 2800 об/хв
Гарантія на весь електроінструмент - 3 роки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Максимальний діаметр диска | 15 мм |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 848 ₴






