
Стрічкова шліфувальна машина Felso BS1400, 1500 Вт, 76мм
2 772 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BS1400
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічкова шліфувальна машина Felső BS1400 призначена для шліфування та обробки різних дерев'яних, пластмасових та металевих, у тому числі заснованих поверхонь. Шліфмашинка Felső BS1400 має потужний електродвигун 1500 Вт з можливістю регулювання швидкості руху стрічки. Розміри самої стрічки складає 533 мм за довжиною та 76 мм завширшки. У цій моделі покращений пилозахист якоря та статора електродвигуна.
Стрічкову шліфувальну машину Felső BS1400 можна перевернути і закріпити до столу, завдяки спеціальним отворам в корпусі і входять в комплект кріплень, - тим самим перетворити її на невеликий шліфувальний верстат. Для зручності оператора також передбачена додаткова рукоятка.
Характеристики:
- Тип - стрічкова
- Потужність - 1500 Вт
- Напруга - 220 В
- Частота - 50 Гц
- Ширина стрічки - 76 мм
- Довжина стрічки - 533 мм.
- Число оборотів - 16000-30000 об/хв
- Глибина різання за один прохід - 0-50 м/хв
- Затискача зрізу - 6,8 мм
Гарантія на весь електроінструмент - 3 роки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴









