
Фрезер електричний Felső ME1500, 1500 Вт, вертикальний
3 088 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME1500
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер ME1500 Felső - це деревообробний інструмент, призначений для фігурної обробки кромок, вирізування пазів, свердління отвору в дерев'яних заготовках або пластмасі. Фрезер ME1500 Felső обладнаний функцією плавного регулювання обертів холостого ходу, кількість обертів становить 16000-30000 об/хв. Максимальна глибина фрезерування за один прохід досягає 50 мм, можна виставити необхідну глибину стругання.
Характеристики:
- Потужність двигуна (Вт) 1500
- Тип фрезера Вертикальний
- Число оборотів (об/хв) 16000-30000
- Діаметр затискної цанги (мм) 6/8
- Максимальний хід фрези (мм) 50
Гарантійний термін на весь електроінструмент - 3 роки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 088 ₴









