
Електротример Felso FS-ET2300, 2300 Вт
3 627 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FS-ET2300
Професійний електричний тример Felső FS-ET2300 - це потужний і надійний інструмент для догляду за вашим газоном і садом. Завдяки потужності 2300 Вт він забезпечує ефективне і швидке обрізання трави та рослин навіть на великих ділянках.
Цей тример оснащений двома режимами скошування: за допомогою жилки і ножа. Максимальна ширина скошування для жилки становить 420 мм, що робить його ідеальним для швидкого та точного обрізання газонів і кущів. Тимчасом, максимальна ширина скошування ножем складає 255 мм, що робить його ідеальним для точного обрізання країв і важкодоступних місць. Металева штанга інструмента може розбиратися, що зручно при транспортуванні триммера, його обслуговуванні та ремонті. Завдяки своїй надійності, потужності, електричний тример FS-ET2300 Felső стане невід'ємною частиною вашого інвентарю для догляду за садом і газоном.
Переваги:
- Потужність. Електричний тример FS-ET2300 Felső оснащений двигуном потужністю 2300 Вт та максимальною швидкістю обертів 10 000 об/хв. Цієї потужності вистарчить для догляду навіть за великою площею.
- Універсальність. Електротример може косити як жилкою так і ножем. На ваш вибір. Косильна голівка з жилкою та ніж йдуть у комплектації до тримера.
- Функціональність. Металева штанга є розбірною для зручності транспортування чи зберігання.
- Міцність конструкції. Всередині штанги йде металевий вал, який забезпечує додаткову міцність конструкції та більшу витривалість при інтенсивній роботі.
Характеристики:
- Тип - професійний
- Тип живлення мережа - 220В
- Тип двигуна - електричний
- Розташування двигуна - верхнє
- Потужність - 2300 Вт
- Тип приводу - металевий вал
- Система скошування - Жилка + ніж
- Максимальна ширина скошування для жилки - 420 мм
- Максимальна ширина скошування для ножа - 255 мм
- Тип рукоятки - велосипедна
- Подача жилки - напівавтоматична
- Максимальна товщина жилки - 2.4 мм
- Конструкція штанги - розбірна
- Тип ремня - наплічний
- Товщина штанги - 2.6 мм
- Гарантія - 2 роки
- Вага - 5.9 кг
Комплектація:
- Електричний тример FS-ET2300 Felső
- Косильна голівка
- Ніж
- Наплічний ремінь
- Гарантійний талон
- Інструкція українською мовою
- Фірмова упаковка
Гарантійний термін - 2 роки, відправка замовлення в той самий день, якщо воно оформлене до 16:00!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 3 627 ₴
