
Акумуляторний обприскувач Felső FS-AS16H, 16 л, з додатковим ручним підкачуванням
1 978 ₴
1 780,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FS-AS16H
Акумуляторний обприскувач Felső FS-AS16H – обприскувач, який є найкомпактнішим з усієї лінійки ТМ Felső поєднав у собі все необхідне – від якісного акумулятора до функціонального та практичного корпусу. Тепер обробляти сад або город стане набагато простіше і зручніше, адже пристрій поєднує простоту, універсальність, практичність і надійність. 4 різні насадки гарантують Вам зручне та рівномірне розпилення добрив та хімікатів, які допоможуть захистити врожай. Об'єм бака обприскувача складає 16 літрів. Електричний насос гарної якості у поєднанні з якісним акумулятором, що відповідає заявленій потужності (V) та об'єму (Ah), телескопічна трубка та регульовані плечові ремені забезпечать додаткову зручність у роботі. Обприскувач має систему регулювання розпилення, яка дозволяє ощадливо витрачати реагенти.
АКУМУЛЯТОР
Акумулятор в обприскувачі має ємність 8 Ач, а також індикатор заряду акумулятора, завдяки якому Ви зможете відстежувати заряд акумулятора та вчасно його заряджати, щоб уникнути непланових перешкод під час роботи. Тривалість роботи обприскувача до 4 годин на електропідкачуванні, а робочий тиск становить до 0.5 МПа або 5 бар. (1МПа = 10 бар).
Переваги:
- Індикатор заряджання, що забезпечує своєчасне підзаряджання акумулятора
- Телескопічна трубка, що надає зручності у використанні Регулятор обертів електронасосу
- 4 змінні насадки для зручності використання пристрою
- Система регулювання розпилення, яка дозволяє економно витрачати реагенти
- Невеликі габарити
- Продумана ергономіка
- Помірна вага
- Безшумна робота
- Регульовані плечові ремені, які дозволять зробити роботу з пристроєм зручнішою та комфортнішою
Характеристики:
- Тип живлення: Акумулятор
- Ємність аккумулятора:8 Аг
- Потужність: 12 В
- Робочий тиск: 0,15 – 0,5 МПа
- Об'єм бака: 16 л
- Довжина шлангу: 110 см
- Гарантія: 2 роки
- Габарити: 35*15*50 см
- Вага: 5 кг
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Розпилювальна телескопічна трубка
- 4 змінні насадки
- Кліпса для кріплення розпилювальної трубки до корпусу бака
- Фільтр-сито для горловини
- Інструкція
- Картонна упаковка
Гарантійний термін - 2 роки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 21 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 780,20 ₴








