
Акумуляторний гілкоріз, міні пила Felső BC2020BL з акумулятором у комплекті!
1 825 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BC2020BL
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова міні пила Felső BC2020BL використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Тепер ви можете легко замінити шину чи натягнути ланцюг без жодних допоміжних інструментів чи спеціальних ключів, ви можете це зробити відкрутивши чи закрутивши регулятори на бічній панелі!
Переваги:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 2ah
- Максимальна кількість обертів: 4600 об / хв
- Довжина шини: 6" (15 см), 8" (20 см) - у комплекті
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: (примусове, виконується натисканням кнопки)
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор (20В, 2Аг)
- Зарядний пристрій
- Ланцюг (6", 8")
- Шина (6", 8")
- Інструкція
- Гарантійний талон

Гарантійний термін від виробника - 3 роки! Гарантійний талон у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка







