
Перфоратор прямий Felso RH1000Q, 1000 Вт 26мм зі змінним патроном
2 893 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RH1000Q
Перфоратор прямий RH1000Q Felső зі змінним патроном
Перфератор прямий RH1000Q Felső застосовують для нескладних робіт з будівництва та ремонту. Він підходить для використання вдома: буріння отворів невеликого діаметру, штроблення, розмішування будівельних сумішей.
Перфоратор RH1000Q обладнаний потужним і спритним двигуном 1000 Вт з великою силою удару 3,2 Дж. Компактні розміри, відмінні функціональні можливості і висока надійність конструкції дозволяють ефективно використовувати цю модель для свердління з ударом і довбання.Редукторна частина корпусу даного інструменту виконана з зручного вінілового пластика. Кнопкою включення можна регулювати обороти двигуна, що дуже зручно для різних видів робіт і матеріалів. Для комфорту в роботі передбачена прогумована рукоятка. Перфоратор відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці, а також оснащений системою гасіння вібрацій. Прорезинена ергономічна рукоятка може повертатися на 360 ° для зручності в роботі.є
Характеристики:
- Клас інструменту: професійний
- Живлення: мережа
- Енергія удару: 3,2 Дж
- Потужність: 1000 Вт
- Режим роботи 3 шт + режим налаштування
- Клас захисту ІІ
- Рівень звукового тиску LpA = 95,41 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
- Рівень звукової потужності LwA = 103,41 дБ(А), К = ±3 дБ(А)
- Категорія захисту IPX0
- Рівень вібрації м/с2 12,49 м/с2 К = ±1,5 м/с2
- Гарантійний термін – 3 роки
- Довжина кабелю: 4 м
- Діаметр свердління: 28 мм
- Напруга: 220 В;
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж. |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 893 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка + упакування пошти









