
Портативний газовий обігрівач та плита 2в1, Yanchuan YC-808B, 1.3кВт
1 190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YC-808B
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита + обігрівач від Yanchuan ідеально підходить для всіх видів поїздок, наприклад, кемпінгу, пікніка, риболовлі та ін.
Крім того, п'єзорозпал означає, що ви можете забути про використання сірників. Він може працювати від картриджа або балона, а витрата газу становить 108 г / год.
Характеристики:
- Матеріал: Метал + керамічна плитка;
- Потужність нагріву: 1300 Вт;
- Час роботи з одним картриджем 150-180 хвилин;
- Плита для газових балонів
- Автоматичний п'єзорозпал;
- Регулювання полум'я;
- Безпечна система монтажу/розбирання картриджа - заміна займає лише кілька секунд;
- Можна використовувати як туристичну плиту;
- Розміри: 30 х 27,5 х 18 см;
- Функція духовки, Газову плиту можна легко перетворити на портативну піч для походу.
- Вага товару з індивідуальною упаковкою - 2,5 кг
- Додаткові характеристики: захисна решітка, п'єзопальник,
- ручка для перенесення, регулювання потужності нагріву
Комплектація:
- Газовий портативний обігрівач + плита
- Коробка
- Перехідник для підключення газового балона.
Відправка того ж дня, якщо замовлення зроблене до 16:00!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yanchuan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Система |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Ізобутан |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Різьбовий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Час безперервної роботи | 1.5 годин |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 180 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка





