
Генератор бензиновий, трифазний Kraft&Dele KD106, 2500 Вт, 220/380В
8 890 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KD106
Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
Генератор бензиновий Kraft&Dele KD106
Трифазний портативний електрогенератор Kraft&Dele KD106 призначений для вироблення змінного струму напругою 220-380 В з використанням японського 4-тактного двигуна внутрішнього згоряння OHV потужністю 6.5 к.с. та генератора потужністю 2500 Вт.
Генератор ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, дач, кемпінгів та скрізь, де нам потрібне потужне та стабільне джерело живлення. Двигун агрегату має хромований поршень, тому відрізняється тихою та плавною роботою, і при цьому дуже економічний.
Гумові стабілізатори та опори двигуна генераторної установки гасять вібрації та зводять до мінімуму шум. Агрегат оснащений додатковим електростартером, вольтметром, а також виходом 12 для зарядки акумулятора і регулятором напруги. Увага! Потужність генераторних установок у продавців часто завищують, зверніть увагу на вагу генератора. Реальна, поки що не визначена максимальна потужність нашого генератора 2500Вт.
Має AVR - (стабілізатор напруги)
Технологія Smart Throttle (Керування швидкістю перемикання передач)
На відміну від традиційних генераторів, які працюють з постійною швидкістю/об/хв, портативний генератор KRAFT&DELE оснащений мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle, яка регулює швидкість двигуна, щоб справлятися з навантаженням.
Якщо генератор не має багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Таким чином, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін служби двигуна та збільшуючи інтервали між заправками паливного бака. У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість та кількість обертів відповідно до потреби в енергі
Характеристики:
- Напруга: 380В/50Гц три фази
- двигун: 4-тактний із повітряним охолодженням
- Кількість розеток: 1x 380V, 3x 230V/1x 12V
- Потужність двигуна: 4,8 кВт/6,5 к.с.
- Максимальна потужність генератора: 2200 Вт.
- Безперервна потужність генератора: 2500 Вт.
- Регулятор напруги: Так
- початок: посібник
- Вольтметр: Так
- Датчик рівня палива: Так
- Максимальна потужність на одній фазі: приблизно 730 Вт (макс. потужність, розділена на 3)
- Місткість паливного бака: 15 л (приблизно 12 годин роботи на баку)
- Мідний генератор: Так
- Потужність: неетильований бензин 95
- матеріали: неіржавка сталь, мідь, пластик
- Набір на амортизаційні подушки: Так
- Вага: 41 кг
Комплектація:
- Електрогенератор KD106
- 2 гайкові ключі
- Викрутка 3x 230В,
- 1x 400В вилка
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Пікова потужність | 2500 Вт |
| Колір | Жовтий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 168 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Споживання палива | 1.2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
- Ціна: 8 890 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




