Готові до відправки, НОВІ не користовані елементи!
Якісні високострумові акумулятори 21700, LISHEN LR2170LA.
Оригінальний LMO літій-іонний Li-ion високострумовий акумулятор 21700 Lishen LR2170LA високої якості, має високу струмовіддачу 30А, ємність до 4000 Мач, плоский плюсовий контакт, без захисту. Струм розряду 10C
Характеристики:
- Виробник: Lishen
- Місткість: 4000mAh
- Струм розряду: CDR 30A / max 40A
- Модель: LR2170LA
Ідеально підходять для збірок 6s1p, 6s2p для камікадзе))
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lisheng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4000 А. г |
| Напруга | 3.7 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 21 мм |
| Вага | 0.068 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка Відправка в той самий день





