
Акумулятор для FPV дронів, 6s2p, 25.2В, 8000mah, на елементах Lishen LR2170LA
2 100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LS21700SH
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відправка в той самий день новою чи укрпоштою!
Збірка можлива на наших та ваших АКБ!
Ми виготовляємо будь-які зборки формату (6s2p, 6s3p) під технічне завдання замовника на різних акумуляторах формату 21700 (Lishen, EVE, Bak та інші).
Акумуляторна збірка 6s2p 8000mah для дронів: 7", 8" та 9" дюймів!
Акумуляторні елементи:
- Оригінальні нові акумулятори Lishen (LS LR2170LA) 4000 mAh, 30А - номінал, 40А - пік, 24го року!
Характеристики:
- Номінальна напруга: 22.2В (3.7V на елемент)
- Максимальна напруга: 25.2В (4.2V на елемент)
- Струмовіддача: ном. 60A / макс. 80A
- Ємність: 8000mah
- Конфігурація: 6s2p
Збірка:
- Чистий нікель: завтовшки 0.3 мм
- Балансувальний кабель 6s 7pin: (22AWG багатожильний силіконовий кабель)
- Силові кабелі: 12AWG
- Оригінальний силовий роз'єм: Amass XT60H-F
Оплата:
- Післяплата (без передоплат з перевіркою на пошті)
- Пром оплата
- IBAN
Відправка в той самий день!
Гарантія - 3 місяці!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lisheng |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятор |
| Матеріал виготовлення | Нікель |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




