
Акумулятор для FPV дрона 8000mah, SHARAN-40T, 6s2p збірка на Li-Ion Samsung-40T
1 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SHARAN-40T
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор 6s2p, SHARAN-40T з високострумовими елементами Samsung-40T3 INR21700
Купити можна у м.Львів особисто або замовити доставкою, за умови купівлі декількох шт, ціна буде нижчою!
Характеристики:
- Unom: 22.2В
- Umax: 25.2В
- Струм розряду номінальний: 70A
- Струм розряду максимальний: 90A
- Струм заряду рекомендований: 6A
Елементи:
- Samsung INR21700-40T (40T3) 4000mAh - 35A (Нові в ізоляції)
Збірка:
- Силові кабелі 10AWG (Максимально товсті під роз'єм XT60)
- Силовий роз'єм: XT60-F AMASS (Оригінал)
- Балансувальний кабель: 6s 7pin 22AWG
- Зварено мідь + нікель (0.3мм) в 6 точок
- Холдери (гарні по товщині та ширині, стають на 7', 8', 9' без проблем, тестували)
- Якісний термозбіжний рукав, який витримує більші температури "АскоУкрем"
- Термоклей між кожним елементом, для кращої жорсткості
- Армований скотч
Акумулятори дуже якісні завдяки використанню якісний оригінальних елементів, кабелів та роз'ємів, цей акумулятор точно виконає своє завдання та може бути використаний для тренувань, адже він зібраний щоб бути максимально жорстким
Ми маємо можливість виготовляти батареї з ваших елементів використовуючи все вище вказане, номер для зв'язку (0969613176, Данило) Також підписуйтесь на ТГ канал!
За умови купівлі декількох штук, ціна буде нижчою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятор |
| Матеріал виготовлення | Нікель |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 865 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







