
Акумуляторний лобзик Felso JS20BL, безщітковий, З акумулятором 2А/г та зарядним прстроєм
2 972 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JS20BL
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний лобзик Felso JS20BL, безщітковий, З акумулятором 2А/г та зарядним прстроєм 2А/г
Ваш Надійний Помічник у Різанні Легкий, потужний і завжди готовий до роботи – акумуляторний лобзик Felso JS20BL стане вашим ідеальним компаньйоном для точного та ефективного різання.
Забудьте про обмеження кабеля і насолоджуйтеся вільністю рухів завдяки його акумуляторній технології.
Характеристики:
- Число обертів холостого ходу: 800, 1400, 2000, 2600, 3200, 3800об/хв
- Напруга акумулятора: 20 В Ємність акумулятора :
2/4/8 Ач - Живлення: Акумулятор
- Різання в металі: 20 мм
- Глибина різу в дереві: 135 мм
- Вага: 1,7 кг
Комплектація:
- Лобзик Felso
- Набір пилок
- Акумулятор 2А/г Fs20
- Зарядний пристрій 2А/г Fs20
- Інструкція
- Гарантійний талон
Гарантійний термін - 36 місяців (гарантія розповсюджується на інструмент та в тому числі акумулятор та ЗП)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3800 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 972 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка

