
Бензотример Felső FS-BT4200, 4.2кВт, 10500 об/хв, Зріз 420мм, Ніж 255мм, Мотокоса, 62 куба
6 132 ₴
5 518,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FS-BT4200
Контактний номер телефону: +380969613176 (Данило)
Забрати можна фізично у Львові
Стосовно співпраці прошу зв'язатись за контактним номером телефону
Гарантійний термін - 2 роки!
Бензотриммер Felső FS-BT4200 – якісний надійний інструмент для побутових та професійних цілей.
Мотокоса Felso FS-BT4200 має потужність 4200 Вт і розрахована на тривалий час роботи та великі площі скошування. Бензотриммер можна використовувати для скошування трав, бур'янів та молодих кущів.
Інструмент оснащений посиленим кріпленням ручок, карбюратором Walbro, посиленим верхнім та нижнім редукторами.
У комплектацію входить професійний ремінь на два плечі, який рівномірно розподілить навантаження на спину і сприятиме меншій стомлюваності оператора. Легкий старт допоможе легко розпочати роботу з інструментом.
Характеристики бензотримера:
- клас: професійний
- потужність: 4,2 кВт
- діаметр трубки: 28 мм
- тип двигуна: 4-х тактний, бензиновий
- ємність паливного бака: 650 мл.
- гарантія: 24 міс.
Переваги:
- Велика потужність,
- Посилене кріплення ручок,
- Посилений подвійний верхній та посилений нижній редуктори,
- Головка косильна великого діаметру (130 мм),
- Професійний ремінь на 2 плечі,
- Країна виробник - Угорщина,
- Карбюратор Walbro,
- Посилена труба діаметром 28 мм,
- Легкий старт вал (шток/кардан) з 9 шліцами
- головка косильна (130 мм),
Комплектація:
- диск з переміжною напайкою (255 мм),
- Мотокоса Felso
- ніж (потрійний),
- професійний ремінь на 2 плечі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 5 518,80 ₴





