
Дриль ударний Felso ID1250, 1250 Вт
1 615 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID1250
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль ударний ID1250 Felső - універсальний, професійний, високоякісний, продуктивний інструмент. Дриль оснащена досить потужним двигуном - 1250 Вт. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від матеріалу. Міцний корпус, додатковий тримач - гарантія надійності, довговічності, комфорту. За допомогою перемикача в ручці Ви можете безперервно регулювати швидкість в діапазоні 0 - 3000 об / хв на додаток до обертання вправо або вліво. Інструмент зроблений за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні. Використання матеріалів і комплектуючих частин найвищої якості, забезпечує безвідмовну роботу інструменту протягом тривалого періоду часу.
Характеристики:
- Потужність: 1250 Вт
- Гарантія: 3 роки
- Номінальна напруга: 220V / 50Гц
- Частота обертання: 0-3000 об / хв.
- Діаметр патрона: 13 мм
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴







