
Кутова шліфмашина Felso GL1950SE, 180мм
2 937 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Gl1950ES
Кутова шліфувальна машина 180мм GL1950SE Felső призначена для різання, шліфування та інших видів обробки різних поверхонь. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і в майстерні. Для даної моделі підходить круг діаметром 180 мм, що дозволяє робити неглибокий різ куточків, труб, плитки та інших матеріалів. Даний розмір є найбільш поширеним і підходить для виконання переважної більшості завдань. Кутова шліфувальна машина має досить високу потужність - 1950 Вт, розвиває швидкість обертання до 11 000 об. /хв. Малогабаритна конструкція має невелику вагу, що дозволяє без проблем його транспортувати, зберігати і проводити роботи в маленьких приміщеннях і навіть на висоті.
Характеристики:
- Тип - кутова (болгарка)
- Споживана потужність – 1950 Вт
- Максимальна кількість обертів – 10500 об/хв
- Регулятор обертів - є
- Максимальний діаметр диска – 180 мм
- Живлення мережі - 220 В, 50 Гц
- Довжина кабелю – 3 м
- Гарантійний термін – 3 роки
Гарантійний термін - 3 роки, тому ви можете нам довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 937 ₴







