
Дискова пила Felső CS2000, 2000 Вт
2 341 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CS2000
Дискова пила Felső CS2000 - багатофункціональний надійний інструмент, призначений для виконання розпилів у деревині під різними кутами. Інструмент оснащений потужним 2000 Вт електромотором і розрахований на роботу з 185 міліметровими твердосплавними пильними дисками. Головною особливістю циркулярки є можливість роботи у стаціонарному положенні у перевернутому стані.
Характеристики:
- Споживання енергії: 2000 Вт
- Номінальна напруга: 220 В
- Номінальна частота: 50 Гц
- Число оборотів холостого ходу: 5000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
Циркулярна пилка CS2000 Felső ідеально підійде для використання на будівництві та в домогосподарстві. Завдяки невеликій вазі та розмірам, пила зручна для торцювання та поздовжнього розпилу заготовок з деревини.
Діаметр диска 185 мм дозволяє працювати з найпоширенішими габаритами пиломатеріалів. Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача (на відповідній відстані від електромережі).
Гарантія на весь електроінструмент - 3 роки!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
- Ціна: 2 341 ₴









