
Рубанок електричний Felső EP1200, 1200 Вт
2 136 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EP1200
Рубанок EP1200 Felső - інструмент, призначений для стругання пиломатеріалів з деревини. Завдяки добре продуманій конструкції машина вміє виконувати наступні функції: стругання плоскої поверхні, стругання матеріалів під кутом 0-45 градусів (із застосуванням спеціальної лінійки), прорізання пазів і зняття кромок. Максимальна ширина стругання за один прохід становить 82 мм, глибина стругання налаштовується в межах від 0 до 3 мм за допомогою ручки. Двигун розганяє стругальні ножі до 16000 об/хв. Електрорубанок EP1200 Felső за конструкцією, параметрами та технічними характеристиками відноситься до розряду просунутих напівпрофесійних моделей, призначених для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Завдяки високій продуктивності та надійності він здатний виконувати різноманітні завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Виготовлений електрорубанок на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, простий у використанні та обслуговуванні.
Характеристики:
- Потужність – 1200 Вт
- Ширина стругання - 82 мм
- Макс. глибина стругання - 3 мм
- Число оборотів - 16000 об/хв
Гарантія на весь електроінструмент - 3 роки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 136 ₴








