
Електропила Felső FS-ES2800, 2800 Вт, 40.5см
4 005 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FS-ES2800
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропила від Felso - це дуже практичний вибір для користувача. Вам не потрібрно розбавляти бензинову суміш, чи міняти мастило. Достатньо просто ввімкнути в мережу та почати працювати.
Переваги:
- Потужний продуктивний двигун у поєднанні з шиною довжиною 40,5 см подолає завдання будь-якої складності.
- Практична для роботи в приміщенні і є дешевшим в експлуатації варіантом за рахунок живлення від електромережі. При цьому потужність двигуна, а отже, і продуктивність не нижче, ніж у бензопилах.
- Головна перевага даної пили перед аналогами – надійна «ключова» система натяжки ланцюга.
- Масляний бак об'ємом 260 мл та система автоматичної подачі олії на ланцюг забезпечують довгостроковість служби ланцюга та м'якість розпилу.
- Сталева шина довжиною 40,5 см - оптимальний варіант для електропили, який забезпечує одночасно компактність та функціональність.
- Система плавного запуску для спрощеного запуску інструменту.
- Корпус виготовлений із надійного ударостійкого АБС пластику. За рахунок поздовжнього розташування двигуна ланцюгова пилка має ідеальне балансування і не хилить під час роботи.
- Пила працює від стандартної мережі 230 В, але має захист від стрибків напруги.
Характеристики:
- Потужність: 2800 Вт
- Напруга: 230В, 50Гц
- Шина - 40.5 см
- Масляний бак: 260 мл
Гарантійний термін - 2 роки, відправка в той самий день, якщо замовлення оформлене до 16:00!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴







