
Акумулятор AGM Bluebox 12V-65Ah, для UPS, БДЖ, TB-12-65 AD
5 990 ₴
- В наявності
- Код: TB-12-65 AD
Акумулятори є у великій к-сті!
Перед замовленням телефонуйте за контактним номером: +380969613176 (Данило)
Також маємо велику к-сть БДЖ, можемо підібрати ту, яка підходить саме вам!
Опис акумулятора
Акумулятор AGM 12V-65Ah від ТМ Bluebox TB-12-65 AD
Bluebox AGM акумулятор - надійний обранець у світі потужних і ефективних джерел живлення. З 12-вольтовою напругою та ємністю 65 Аг, він забезпечить стабільну роботу вашого безперебійного джерела живлення або іншого обладнання.
Велика вага 19 кг, переконує в тому, що ємність справжня, а також робить його легким для установки, а компактні розміри - 35х17х18 см - дозволяють зручно встановити його в будь-якому просторі.
Тип AGM гарантує високу стійкість до вібрацій і глибоких розрядів, забезпечуючи довгий термін служби і надійну роботу в будь-яких умовах, також що не мало важливо ці акумулятори не мають кислоти в рідкому стані і є повністю герметичними, тому не мають шкідливих випарів. Це можливо завдяки тому, що електроліт зберігається в поглинальних матеріалах з скловолокна.
Використання технології AGM забезпечує, що він залишається на місці і не розливається, навіть якщо акумулятор сильно нахиляється під час роботи пристрою.
Його також можна монтувати в положенні на бічній стінці. Мати тісно заповнюють простори між пластинами акумулятора, завдяки чому активна маса спадає значно повільніше, і термін служби акумулятора рахується сотнями циклів.
Зокрема, клапани VRLA автоматично регулюють тиск газів усередині акумулятора, що підвищує безпеку його використання.Низький рівень саморозряду безобслугового акумулятора Bluebox робить його ідеальним для різноманітних систем аварійного живлення.
Технічні характеристики:
- Тип - AGM
- Напруга - 12 V
- Ємність - 65 Ah
- Вага - 18.5 кг
- Габарити - 35х17х18 см
Купуйте разом з ДБЖ(UPS) Powermat!
Застосування акумулятора Bluebox TB-12-65 включають:
- Системи сигналізації та протипожежні системи Аварійне живлення опалювання UPS
- Медичні пристрої
- Вимірювальні прилади
- Аварійне освітлення
- Живлення бортових двигунів човнів
Переваги акумулятора Bluebox TB-12-65:
- Безобслуговий
- Низький рівень саморозряду
- Максимальний комфорт і безпека
- Міцна, герметична оболонка з клапаном VRLA, що захищає від витоку
- Зручна ручка з міцного плетеного шнура
- Розрахована на 3-6 років ресурсу
- Тяговий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Box |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 1700 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 24 А |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 5 990 ₴



