
Портативна газова плита-обігрівач Happy Home BDZ-155-А, 2.3кВт
495 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BDZ-155-А
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична модель однокамфорної портативної газової плитки. Через зручність використання та демократичну ціну, вона є найпопулярнішою моделлю. Багато людей, які стикаються з відключенням електроенергії, і ті, хто просто любить подорожувати з комфортом, завжди мають у машині портативну плитку та запас газових балонів. Плита надійна та проста у використанні. Має зручний для перенесення пластиковий кейс.
Переваги:
- З'єднання з балоном – цангове або через шланг
- Із вбудованим П'ЄЗОПІДПАЛОМ
- Суцільний пальник
- Економічна витрата газу
- Підготовка до роботи
Характеристики:
- Потужність: 2.3 кВт (від цангового балону) та 2.0 кВт при роботі через штуцер
- Витрата газу: 165 г/год - для цангового балону та 145 г/год при роботі через штуцер
- Вага: 1,47 кг Г
- Габаритні розміри: 343x275x82 мм
Комплектація:
- Плитка
- Кейс
- Перехідник-штуцер для приєднання плити до балона із газом
Відправка того ж дня, якщо замовлення оформлене до 16:00!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Бензин |
| Тип газу | Ізобутан |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Витратуа газового палива | 165 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



