
Джерело безперебійного живлення POWER POLSKA, 800Ва, 640Вт, 12V
5 155 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0812
Гарантійний термін - 1 рік від виробника!
Фізично можна забрати у Львові у нашому магазині або на складі, у нас є безліч способів оплати та доставки, оберіть який зручний саме вам!
Контактний номер для детальної консультації: +380969613176 (Данило)
Уточнюйте наявність перед замовленням
Джерело безперебійного живлення POWER POLSKA 800VA — це багатофункціональний пристрій, який перетворює постійну напругу акумуляторної батареї 12 В на змінну напругу 230 В з частотою 50 Гц.
Цей пристрій широко застосовується як джерело безперебійного живлення в різних системах, включаючи системи опалення.
Sinus Pro 800 має функцію вихідного чистого синусу, забезпечує аварійне живлення в критичних ситуаціях і підтримує заряджання акумулятора. Завдяки чистій синусоїді на виході, пристрій ідеально підходить для живлення котлів, циркуляційних насосів, які використовують постійні магніти для обертання роторів, а також частотних перетворювачів.
Номінальна потужність інвертора-безперебійника становить 640 Вт, а пікова — 800 Вт.
До пристрою можна під'єднувати будь-який акумулятор з напругою 12 В Або з'єднувати декілька акумуляторів паралельно.
Power Polska 800 має міцний металевий корпус та кольоровий LED-дисплей, на якому відображається рівень заряду акумулятора.
Пристрій обладнаний захистом від перевантажень, короткого замикання, низької напруги на акумуляторі, і в разі необхідності автоматично вимикається для запобігання пошкодженням.
Переваги:
- Захист від перевантаження: Автоматичне вимикання пристрою в разі перевантаження.
- Захист від короткого замикання: Пристрій оснащено системою захисту для безпеки використання.
- Захист від низької напруги АКБ: Автоматичне вимикання для захисту акумулятора при низькому рівні напруги.
- Індикація: Кольоровий LED-дисплей для зручного контролю рівня заряду та інших параметрів.
- Корпус: Металевий корпус для додаткового захисту від механічних пошкоджень.
- Тороїдальний трансформатор C.A.R.G.O: Для більшої ефективності та стабільної роботи
Характеристики:
- Номінальна потужність: 640 Вт, 800 Ва
- Напруга акумулятора: 12 В
- Напруга на виході: 230 В ±1% (50 Гц ±0,5 Гц)
- Температура довкілля: 0 - 40 °C
- Зарядний струм: макс. 13 А
- Тип синусоїди: Чиста
- Гарантія: 12 місяців
Замовлення оформлені до 16:00 можемо відправити в той самий день
Забрати самовивозом можна з 9:00 до 18:00, попередньо дзвоніть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 640 Вт |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 5 155 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




