
Генератор дизельний Kraft&Dele KD169, 9кВт
62 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KD169
Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
На відміну від традиційних генераторів, які працюють із постійною швидкістю/об/хв, портативний генератор KRAFT&DELE обладнаний мікропроцесором, керованим технологією Smart Throttle, яка регулює швидкість двигуна, щоб точно справлятися з навантаженням. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює менш швидко.
Функція перемикання швидкостей генератора має багато переваг:
збільшує термін експлуатації пристрою завдяки зниженню зносу двигуна, ефективно регулюється паливом і економний в експлуатації, це екологічно чистий
Електрогенератор KD169 польського бренду Kraft&Dele має статор генератора з міді!
Мідну обмотку не потрібно додатково закріплювати, оскільки ризик виходу з ладу через використання неякісних конструкційних матеріалів невеликий. Він дуже добре проводить електрику та тепло, тому його часто використовують в електриці. Він не окиснюється і витримує екстремальні погодні умови.
Характеристики:
- Торгова марка: Kraft&Dele
- Модель: KD169
- Напруга: 220 В / 50 Гц
- Двигун: чотиритактний із повітряним охолодженням
- Регулятор напруги: Автоматичний регулятор напруги AVR
- Кількість розеток: 3x 220В
- Потужність двигуна: 9,0 кВт / 9000 Вт
- Місткість: 668 см
- Мідний генератор: так
- Система запалювання: прямий уприск
- Безперервна потужність генератора: 9000 Вт
- Номінальна потужність змінного струму: 8,5 кВт
- Потужність: дизельне паливо
- Регулятор напруги: Так
- Запуск: ручний + електричний
- Безперервна робота макс: 5 год
- Вольтметр: да
- Датчик рівня палива: так
- Регулятор напруги: Так
- Встановлено на амортизувальних подушках: так
- Місткість олії: 2,1 л
- Місткість бака: 13,5 л
- Робочий рівень шуму: 90 дБ
- Вага: 150 кг
Комплектація:
- Електрогенератор KRAFT & DELE
- Кабелі для заряджання акумулятора
- Ключ к свечам
- Викрутка
- Керівництво користувача польською мовою
- Оригінальне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8.5 кВт |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 9000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 668 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.1 л |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.7 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 кг |
- Ціна: 62 990 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка






