Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
Дизельний генератор 18/19 кВт Kraft&Dele KD198
Переваги:
- На відміну від традиційних генераторів, які працюють з постійною швидкістю/числом оборотів за хвилину, портативний генератор від KRAFT&DELE оснащений мікропроцесором, керованим технологією Intelligent Throttle Technology, яка регулює швидкість двигуна в точній відповідності до навантаження.
- Якщо генератор не має багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю.
- Таким чином, генератор знижує витрату палива, продовжуючи термін служби двигуна та збільшення інтервалів між заправками паливного бака.
- У міру збільшення навантаження генератор автоматично збільшує швидкість та кількість обертів відповідно до потреби в енергії.
Характеристики:
- Торгова марка: Kraft&Dele
- Модель: KD199
- Частота – 50 Гц
Швидкість – 3000об/хв
Напруга – 230 В
Номінальна потужність – 18кВт
Макс. Потужність – 19кВт
Коефіцієнт потужності – 1
Однофазний
Тип двигуна – V-подібний двоциліндровий з повітряним охолодженням
Стабілізатор напруги – Так, AVR
Витрата палива – 290г/кВт.год
Місткість паливного бака – 25л
Час роботи з повним паливним баком – 7 год
Рівень шуму – 73дб
Електричний запуск
Номінальна потужність – 18/3000кВт/об/хв
Мідний генератор – Так
Габаритні розміри – 1190/710/875мм
Вага – 305кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Максимальна потужність | 19 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 19000 Вт |
| Колір | Помаранчевий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Споживання палива | 3.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1190 мм |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 875 мм |
| Вага | 305 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 340 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка








