
Генератор бензиновий ел. старт KraftDele KD164, 5.5 kWT
23 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KD164
Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
Генератор бензиновий KraftDele, 5.5 kWT
Переносний однофазний електрогенератор з позначенням KD164 фірми Kraft & Dele призначений для вироблення змінного струму напругою 220В-230В з використанням японського 4-тактного двигуна внутрішнього згоряння OHV потужністю 15к.с та номінальною потужністю генератора 5000Вт
Ця модель оснащена автоматичним ключем запалювання.
В комплект входить акумулятор, що живить стартер.
Більше не потрібно тягнути за трос, щоб запустити генератор!
Просто поверніть ключ і пристрій готовий до вироблення електроенергії.
Високоякісні електричні та ручні стартові генератори KRAFT & DELE підходять для аварійного електропостачання:
- Будинок,
- Офіс
- Автомобіль
- В автобудинках
- Вантажівках,
- Тракторах
- Легкових автомобілях
Характеристики:
- Модель: KD164
- Напруга: 230 В/50 Гц, одна фаза
- Двигун: чотиритактний з повітряним охолодженням
- 2 розетки 230В
- Потужність двигуна: 10,3 кВт/15 кс
- Безперервна потужність генератора: 5000 Вт
- Максимальна потужність генератора: 5500 Вт
- Регулятор напруги
- Запуск: електричний + ручний
- Вольтметр: Так
- Датчик рівня палива: Так
- Вихід 12 В: Так
- Місткість паливного бака: 25 л (на баку працює близько 10год)
- Джерело живлення: 95 або 98 неетилований бензин
- Матеріали: нержавіюча сталь, мідь, алюміній, пластик
- Встановлюється на подушки, що амортизують.
- Рівень звукового тиску: 96 дБ(А)
- Розміри: 690х520х540 мм
- Вага: 82 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 5500 Вт |
| Колір | Помаранчевий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 82 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 23 900 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка









