
Генератор бензиновий Vogler KC-G2500-3, 3 кВт (220 V)
8 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KC-G2500-3
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
Генератор бензиновий 3 кВт Vogler KC-G2500-3 з мідною обмоткою
Бензиновий генератор для вашого бізнесу та вдома.
Відмінна малошумна модель із двома розетками підійде для живлення будь-якого електроприладу.
Співвідношення ціни та якості, створене німецькими конструкторами.
Високоякісні електричні та ручні стартові генератори Vogler підходять для аварійного електропостачання:
- Будинок,
- Офіс
- Автомобіль
- В автобудинках
- Вантажівках,
- Тракторах
- Легкових автомобілях
Характеристики:
- Максимальна потужність: 3 кВт
- Номінальна потужність: 2.6 кВт
- Тип палива: Бензин
- Тип двигуна: 4-х тактний
- Потужність двигуна: 7.0 к.с.
- Об'єм двигуна: 196 куб.см
- Об'єм паливного бака: 15 л.
- Охолодження двигуна: повітряне
- Система запуску/Тип стартера: Ручний
- Стабілізація напруги: AVR
- Частота: 50 Гц
- Напруга: 220
- Кількість фаз: 1
- Обмотка двигуна - мідь
- Тривалість безперервної роботи: 13 годин
- Рівень шуму: 71 дБ
- Міцний сталевий каркас
- Габаритні розміри: 600x430x500 мм,
- вага 40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vogler |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 13 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Колір | Жовтий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка







