Генератори в наявності та готові до відправки!
Контактний номер: +380969613176 (Данило)
Генератор бензиновий Bison BS950, 1,2 кВт
Генератор бензиновий Bison Classic BS950 220В Високоякісний бензогенератор привідника TAIZHOU BISON MACHINERY, модель Classic BS950.
Важливо! Бензиновий двотактний мотор потрібно заправляти бензином, змішаним із двотактним маслом у співвідношенні 1:50. Також потрібно пам'ятати, що новий мотор повинен пройти попередню обкатку (близько 10 мотогодин).
Характеристики:
- Потужність генератора: 950 Вт
- Пікова потужність: 1200 Вт
- Вихід AC: 220V 50Hz
- Вихід DC: 12V 8.3A
- Тип двигуна: двотактний
- Швидкість двигуна: 3000 об/хв
- Місткість паливного бака: 4л
- Об'єм двигуна: 63 куб.см
- Паливо: бензин 95 з двотактною олією 50:1
- Рівень шуму: 95дБ
- Розмір: 385x315x330 мм
- Вага: 16кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bison |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.95 кВт |
| Максимальна потужність | 1.2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Пікова потужність | 1200 Вт |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка




