
Акумуляторна ланцюгова пила Felso RS40BL, 40В, Повний комплект
6 902 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RS40BL
+380 (97) 767-88-70
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщіткова акумуляторна пила Felso RS40BL довжина шини 35 см Повний комплект
Акумуляторна ланцюгова пила Felso RS40BL ― надійний апарат, незамінний під час робіт у місцях з обмеженим доступом до стаціонарної мережі, робота з ним відбувається з мінімальним рівнем шуму та повним браком шкідливих викидів.
Ця модель обладнана високоякісним безщітковим двигуном і працює від двох потужних Li-ion акумуляторів напругою 20 В, слайдерного типу Felso
Система плавного пуску запобігає ривкам під час запуску пилки. Автоматичне змащення ланцюга забезпечує подавання необхідної кількості оливи під час пиляння, що продовжує робочий ресурс агрегату в кілька разів.
Переваги:
- Легка вага
- Плавний пуск
- Аварійне гальмо
- Ергономічний дизайн
- Безшумність у роботі
- Автоматичне змащення ланцюга
- Якісні комплектуючі
- Швидке заряджання акумулятора
- Система швидкого натягування ланцюга
- Безщітковий електродвигун
- Зручна прогумована ручка
- Мінімальні витрати на експлуатації
- Простота в експлуатації й обслуговуванні
- Два акумулятори працюють одночасно
Характеристики:
- Тип двигуна:Безщітковий
- Охолодження: Повітряне
- Напруга: 2х20 В
- Акумулятори: 2x4ah
- Зарядна станція: 2 акумулятори одночасно 2ah/h
- Число обертів: 0-11000 об./хв
- Швидкість ланцюга без навантаження: 20 м/с
- Довжина шини: 35 см
- Крок ланцюга: 3/8
- Об'єм оливного бака: 110 мл
- Клас захисту: IPXO
- Рівень звукового тиску: LpA = 86,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності: LwA = 96,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
- Рівень вібрації: 3,37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
- Вага: 5 кг
Комплектація
- Акумуляторна пила Felso RS40BL
- Акумулятори: 2x4ah/20v
- Зарядна станція: 2 акумулятори одночасно 2ah/h
- Фірмова шина ProСraft 1 шт.
- Фірмовий ланцюг "OREGON" 1 шт.
- Заводська упаковка
Відправка в той самий день, якщо замовлення оформлене до 16:00!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 96.5 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 902 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



